Úvod » Adventní zájezdy » Advent na hranicích Maďarska, Rakouska a Slovenska


        

Advent na hranicích Maďarska, Rakouska a Slovenska

08.12. - 09.12.2018

 

Cena:
2 900 Kč

NOVINKA

Víkendové putování po půvabných adventních trzích na hranicích Maďarska, Rakouska a Slovenska. Zájezd, který pasuje do kapitoly historických městeček i do kapitoly adventu na Dunaji. Adventní trhy ve městech a na zámcích. Čertovský průvod či termálky.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v 6.00 hod. (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase J). Adventní trhy v Bratislavě se konají na Hlavním náměstí, Hviezdoslavově náměstí, Františkánském náměstí, Primaciálním náměstí a na nádvoří Staré radnice. Celkem naleznete kolem stovky stánků. Určitě ochutnejte lokše či kapustnicu. Adventní trhy v barokním zámeckém areálu Hof  - jedny z největších trhů ve spolkové zemi Dolní Rakousko – na 80 řemeslníků a umělců představuje své výtvory. Ochutnejte Kaiserschmarn či pečené brambory. Prohlédněte si zámek – barokní perlu Rakouska. Nocleh v hotelu 3* v oblasti.

2. den: Tento den vás čekají 3 různorodé adventní trhy, den můžete zakončit na průvodu čertů a čarodějnic či koupelí v termálních lázních. Navštívíte adventní trhy v zámku jednoho z nejvlivnějších šlechtických rodů – přímo na zámku Esterházy v hlavním městě Burgenlandska Eisenstadtu. Kromě trhu je tu i obrovská vinotéka špičkových burgenlandských vín z vinic kolem Neziderského jezera. Navštívíte i adventní trhy v nedaleké barokní perle Maďarska – v Šoproni. Ochutnejte maďarské speciality. Adventní trhy v Badenu na historickém náměstí a u slavnostně osvětleného historického casina ze zlatých časů habsburské monarchie. Průvod čertů a čarodějnic, termální lázně. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Děti do 15 let 2.420 Kč

Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 3* s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře: 480 Kč
pokoj 1/1:400 Kč

 

Více info v naší CK.