Úvod » LÉTO 2018 » Chorvatsko » Chorvatsko - Makarská riviéra - Živogošče - kemp DOLE


        

Chorvatsko - Makarská riviéra - Živogošče - kemp DOLE

Moře, slunce, hvězdy a klid.

 

Cena:
14 000 Kč
  • ubytování v chatkách pro 2-7 osob,
    3 samostatné dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, kompletně vybavená kuchyň, krytá terasa a také venkovní posezení, vzdálenost od moře 110 metrů
  • termín: červen - září
  • cena: týdenní pronájem chaty od 14.000 Kč
  • doprava: vlastní nebo odjezd z Trutnova 2.200,-Kč / osoba

 

Makarská riviéra v Chorvatsku je krásný kraj mezi Splitem a Dubrovníkem který Vás okouzlí přírodní krásou , nádhernnou scenérii a neuvěřitelnou Středomorskou florou a faunou. I když je to vynikající místo pro plachtění a rybaření s četnými přístavy a chráněných jachtařskými přístavy v hluboké modré vodě stále můžete najít exotická zvířata, která čekají na objevení.

Se svojími nedotknutými plažemy, bujnou vegetací a pod světlým nebem, Kemp Dole v Živogošču, u Makarsky, znamená oazu pro milovníky přírody, avanturisty a družný rodiny.

Kemp je ideální pro cestujicí kteří hledají jedninečný zážitek s kampování. V Živogošču je tak snadné vrátiit se přírodě. Vychutnejte výbornou dalmatiskou organickou kuchin v okolnních vesnicích, projděte se vinicemi, polemic levanduly a mezí olivy a ppomeranči. Vyšplejte se na hour Biokovo, pronajmněte si lodičku pro rybolov, navštívte nespočet klášterů a archeologických nalezišť nebo udělejte si výlety do pirátských skrýš, parků a smaragdových vodopády v nedotčené přírodě.