Úvod » Poznávací zájezdy » Francie, Korsika - POBYT U MOŘE S VÝLETY


        

Francie, Korsika - POBYT U MOŘE S VÝLETY

18.08.2017 - 27.08.2017

 

Cena:
10 490 Kč
Strava: Bez stravy
Doprava: Autobus

 

18.08.2017 - 27.08.2017 Bez stravy (1-2 os.) 10 490,-

 

Program zájezdu

1.den: Odjezd z Jihlavy od Billy, z Třebíče od CK VOMA, z Velkého Meziříčí, z Brna od Janáčkova divadla. (Časy odjezdů budou upřesněny v pokynech na cestu v souvislosti s trajekty). Tranzit Rakouskem a Itálií.

2.den: Příjezd do italského přístavu. Odplutí trajektem do Bastie. Po vylodění cesta korsickým ostrovem do kempu - ubytování v bungalovech poblíž Olmeta. Nocleh.

3.den: Celodenní rekreace na nádherné nepřelidněné pláži. Možnost využití pěkného bazénu. Nocleh.

4.den: Ráno odjezd na velký okruh Korsikou, přes Sagone a průsmyk Col de Sevi (1101 m) kolem soutěsky Spelun ca - zastávky s nádhernými výhledy. Porto - přímořské lázeňské letovisko s možností výstupu na Janovskou pevnost. Nenáročná vycházka skalním labyrintem Calaneche - neopakovatelný skalní útvar s mnoha výjevy. Nocleh.

5.den: Ráno odjezd na výlet do Ajaccia - hlavní město Korsiky s přístavem a promenádou, rodný dům Napoleona, citadela... Mys Parata - skalnaté pobřeží s nádherným výhledem na tzv. Krvavé ostrovy. Návrat na ubytování. Nocleh.

6.den: Dopolední výlet do Filitosy - největší centrum megalitického umění ve středomoří. Odpoledne koupání a slunění. Nocleh.

7.den: Ráno odjezd do Bonifaccio - město vystavěné na křídových útesech, pevnost s bý valými kasárnami cizinecké legie, křivolaké uličky, schody krále Aragonského. Výlet lodí kolem útesů je krásným zážitkem pro každého. Sartene - „nejkorsičtější'' město na Korsice v podobě kostela a kamenné ulice. Návrat na uby tování. Nocleh.

8.den: Celodenní rekreace na nádherné pláži nebo u bazénu. Nocleh.

9.den: Odpoledne odjezd do Bastie (nejdůležitější přístav Korsiky, obchodní centrum s krásným náměstím). Po cestě navštívíme Corte (starobylé městečko s citadelou a křivolakými uličkami). Odplutí z Korsiky, noční plavba do Itálie.

10.den: Cesta Itálií, Rakouskem do ČR. Předpokládaný příjezd v nočních hodinách.

Změna programu vyhrazena!

Cena zahrnuje

Dopravu autobusem, 

7x nocleh na Korsice, 
průvodce, 
trajekt na Korsiku a zpět včetně vstupního a výstupního poplatku. 
Připojištění léčebných výloh

Cena nezahrnuje

  • Povlečení 250 Kč/os./pobyt. - objednávejte v CK. 
  • Nástup Brno 200 Kč. 

     A vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Důležité informace

Ubytování je zabezpečeno v bungalovech ve vysokém porostu nad mořem. V každém bungalovu jsou dvě ložnice (jed na 2-lůžková a druhá 3-lůžková - třetí lůžko doporučujeme pouze dětem, které cestují s rodiči). Společné WC a sprcha, kuchyňka (plynový sporák, mikrovlna, lednice, nádobí, kávovar...) jsou oddělené od ložnic. Nechybí terasa se stolkem a židlemi. V areálu je malý obchod, restaurace a pěkný bazén. Od pondělí možnost návštěv supermarketů během výletů na nákup jídla.

Pláž a plážový servis:

Bungalovy jsou rozmístěny v různé vzdálenosti od krásné, rozsáhlé pláže, kde je mnoho prostoru pro každého. Průzračné moře s pozvolným vstupem umocňuje kouzlo písečné pláže

 

INFORMACE: Zájemci o turistický výšlap soutěskou Spelunca (4. den) se domluví s průvodcem na možnosti jej uskutečnit s tím, že celkový program dne bude zachován. 9.den bez záruky - závisí na trajektové přepravě.

 

Více informací o zájezdu vám rády sdělíme v naší CK Ádrtour.