Úvod » Poznávací zájezdy » Francie - výukový program MALOVÁNÍ V PROVENCE


        

Francie - výukový program MALOVÁNÍ V PROVENCE

 30.08.-08.09. / 06.09.-15.09.

 

7 990 Kč
Cena:
7 670 Kč

Akční cena platila do 30. 4. 2019.

POBYT V PROVENCE S VÝUKOU MALOVÁNÍ POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO LEKTORA, ZACHYCENÍ PŮVABNÝCH PROVENSÁLSKÝCH SCÉNÉRIÍ NA PLÁTNO. BĚHEM POBYTU MOŽNOST NÁVŠTĚVY VINAŘSTVÍ, PARFUMÉRIE, MUZEUM LEVANDULE, OPATSTVÍ, LODNÍ VÝLET NA OSTROV PORQUEROLLES...

ýzva pro ty, kteří již někdy drželi v ruce paletu a štětec, ale i pro ty, kteří si to chtějí zatím jen zkusit a přitom krásně relaxovat u moře: nabízíme pobyt s výukou malování pod vedením zkušeného učitele. Kurz probíhá v romantickém přírodním prostředí poloostrova Giens, v rozsahu 4 - 5 hodin denně. V rámci výuky poznáte historii malby a teorie barev,
malířské postupy a samozřejmě malování v krajině. Na konci pobytu zde vždy v přátelské a uvolněné atmosféře probíhá výstavka zde namalovaných obrazů. V ceně pobytu je jeden výlet do St. Tropez a Port Grimaud. Ostatních výletů je možné se zúčastnit fakultativně.

VELMI OBLÍBENÝ A POHODOVÝ PROGRAM!

Malířské potřeby: jednoduchý a lehký stojan do terénu, základní paleta barev (bílá, azurová, purpurová, žlutá), paleta, ploché štětce č. 2-12, kulatý měkký štětec, terpentýn, uzavíratelná nádobka na terpentýn, hadr, kartóny, desky nebo plátna s podkladem pro malbu. Detaily budou upřesněny dle požadavků lektora.

CHARAKTER ČINNOSTI:
» VÝUKA ZÁKLADŮ MALOVÁNÍ, TECHNOLOGIÍ A TEORIE MALBY «
» RELAX U MOŘE, PROCHÁZKY V KRÁSNÉ PŘÍRODĚ «
» MALBA V PŘÍRODNÍM PROSTŘEDÍ POD VEDENÍM ZKUŠENÉHO LEKTORA «
» ZÁBAVA, SEZNÁMENÍ SE S NOVÝMI LIDMI «
 

Termíny

28.06.-07.07. / 30.08.-08.09. / 06.09.-15.09.

Ubytování
V kempu v mobilhomu na poloostrově Giens (Camping Iles d´Or *** nebo Camping International ****), 400 m od písčité pláže.
 
Stravování
Vlastní.
 
Pláž
Písčitá, neplacená, s velmi pozvolným vstupem do moře.
 
Doprava
Autobusová.