Úvod » LAST MINUTE » Itálie - KALÁBRIE


        

Itálie - KALÁBRIE

Rezidence Green Garden****

 

18 190 Kč
Cena:
15 490 Kč

06.06. – 13.06.2019
Cena: 15.490 Kč
Původní cena: 18.190 Kč

Cena zahrnuje: zpáteční letenku Praha - Lamezia Terme - Praha včetně všech poplatků, 7 nocí s plnou penzí vč. nápojů, transfer letiště - hotel - letiště, služby delegáta, pojištění CK pro případ úpadku

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety a služby, cestovní pojištění vč. pojištění pro případ storna, případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů

Poloha

Villaggio Green Garden Club se nachází na Tyrhénském pobřeží Kalábrie, v překrásném zálivu cca 1 - 1,5 km od městečka Briatico, kde se každý týden konají trhy. Nachází se cca 100 m od soukromé pláže s jemným pískem, která je vybavena slunečníky, lehátky (pro hotelové hosty v ceně), kabinkami na převlečení, sociálním zařízením, barem a dětským koutkem. Komplex je obklopený tropickými rostlinami a zelení, hlavně pak různorodými palmami. V turistickém komplexu najdeme bazén, bar, restauraci s terasou s výhledem na moře, recepci, parkoviště, tenisový kurt. Komplex je rozdělený na hotelovou část, kde se nacházejí pokoje v přízemí nebo v 1. poschodí s balkonem či terasou, a rezidenční část, kde se nacházejí apartmány v přízemních vilkách s vlastním vchodem a terasou.

Doba transferu z letiště do hotelu cca 50 minut

Vybavení hotelu

recepce, bazén, bar, restaurace, tenisový kurt, Wi-Fi (za poplatek), plážový bar, plážový servis (slunečníky a lehátka) pro hotelové hosty v ceně, shuttle bus v rámci hotelového resortu. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.

Vybavení pokoje

pokoje s možností až dvou přistýlek jsou umístěny v přízemí či v prvním patře a jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, LCD TV, trezorem, fénem a chladničkou. Apartmány v rezidenční části disponují manželskou postelí, popř. ještě jedním pokojem s 2mi lůžky, obývací místností s kuchyňským koutem, sociálním zařízením, klimatizací a terasou (trezor a fén k zapůjčení na recepci).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři. Možnost dokoupení plné penze za příplatek 1.500,- Kč / osoba.

Pláž

Tyrhénské moře, vzdálenost od pláže cca 100 m, pláž je z jemného písku, bar s toaletami, plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) pro hotelové hosty v ceně.

Doporučení: Oficiálně hotel spadá do kategorie 4*, v rámci evropských standardů jej lze hodnotit spíše jako 3*. Kalábrie je zatím rozvíjející se destinace a je nutné tuto destinaci takto vnímat i co se týče služeb. Není vhodná pro náročnou klientelu, naopak je vhodná pro ty, kteří chtějí poznat krásnou panenskou přírodu, běloskvoucí pláže a malebná městečka.