Úvod » ZIMA 2018/2019 » Livigno – hotel Alpen Village ***


        

Livigno – hotel Alpen Village ***

8.-14. 4. 2019 (výhodná cena v termínu)

 

Cena:
11 550 Kč

Hotel s panoramatickým výhledem na malebné centrum Livigna, přímo u lanovky Teola Pianoni Bassi, která zajišťuje spojení na sjezdové tratě Livigno - Mottolino.

skipas v ceně, polopenze, bus, wellness

cena: 11.550 Kč (odjezd z Trutnova)
dítě 8 – 12 let 11.010 Kč

LIVIGNO Itálie

Livigno - výborné podmínky, skvělé lyžování

Livigno klienti vyhledávají, protože zde panují výborné podmínky pro lyžování v podobě výjimečné sněhové jistoty, slunečného počasí, čistého vzduchu, výkonných lanovek a dobrého propojení skibusem. Zimní dovolená se tu tak stává sázkou na jistotu.

115 km úžasného lyžování
Příjemný pobyt na zdejších svazích umocní skutečnost, že přístup do Livigna tvoří pouze jednosměrný 10 km dlouhý tunel. Nabídka lyžování v podobě 115ti km sjezdových tratí: převážná část sjezdovek (75 km) se nachází na jižním svahu Carosello, zbývající a většinou černé tratě (40 km) jsou na severním svahu Mottolino, kde se síť sjezdových tras každoročně dál rozrůstá.

Livigno - široké sjezdovky i rozsáhlý snowpark
Jaké lyžování je pro vás? Nejprudší sjezdovky podél kabinové lanovky Carosello jsou ideální pro rychlé carvingové oblouky. Mírnější, ale zato nádherně široké carvingové dálnice vedou z vrcholu Vetta Blesaccia. Tato strana je také výborná pro milovníky freeride lyžování. Na Monte della Neve na opačné straně údolí najdete samé špičkové sjezdovky. Cvičné terény se naproti tomu nalézají ve velkém počtu podél pěší zóny.

Ráj pro lyže i snowboard
Na své si přijdou nejen milovníci klasického lyžování, ale i snowboardu, pro které je v Livignu připravena U-rampa a další atrakce. Zdejší snowpark patří k nejrozsáhlejším a nejdokonalejším areálům tohoto druhu v celých Alpách, zimní dovolená se tu tak stává pestrou záležitostí.

Hurá na běžky
Na běžkaře čekájí dobře upravené stopy o celkové délce 40 km.

 

Podrobné informace získáte v naší CK.