Úvod » ZIMA 2017/2018 » Lyžařský zájezd Dolomity Superski - Itálie


        

Lyžařský zájezd Dolomity Superski - Itálie

s odjezdem z Trutnova 12. – 18. 3. 2018

 

Cena:
12 410 Kč

CIVETTA - hotel Orso Grigio ****

Zrenovovaný hotel se nachází na slunném a klidném místě s krásným výhledem na Dolomity, v malebné vesničce Pescul, jen pár metrů od sjezdových tratí. K dispozici má 35 elegantně zařízených pokojů, které uspokojí i náročnější klienty. Součástí je wellness centrum, kde můžete po náročném lyžařském dni načerpat energii.

Civetta - lyžování Dolomitech

Italská Civetta je největší lyžařské střediskoseveroitalského regionu Veneto a patří mezi 12vyhlášených lyžařských středisek komplexuDolomiti Superski. Lyžování je vsazeno pod majestátními štíty Monte Civetta (3220 m.n.m.) a Monte Pelmo (3168 m.n.m.). Nabízí úchvatné výhledyna jezero Alleghe i na horské panorama italských Dolomit včetně jejich nejvyššího vrcholu Marmolady.

Dolomity mapa

Další možnosti sportu a zábavy

  • bruslařský stadion – Alleghe, Zoldo Alto, kluziště - Selva di Cadore
  • plavecký bazén – Agordo cca 15 km od Alleghe
  • noční lyžování – Pecol/Zoldo Alto
  • diskotéky – Alleghe, Zoldo Alto, Selva di Cadore
  • skibus z Alleghe cca každých 30 min – Malga Ciapela/Marmolada – napojení na komplex Sella Ronda (nutný rozšířený skipas Dolomiti Superski)

Lyžování všech kategorií

Na svazích Civetty si báječně zalyžují jak začátečníci, tak špičkoví lyžaři, pro každého se zde najde trať odpovídající náročnosti. Velkou výhodou zdejšího lyžování je skvěle fungující systém umělého zasněžování, který zaručujevýborné podmínky na 77 km tratí od prosince do Velikonoc. Další předností tohoto lyžování ve střediska je možnost vybrat si z pěti nástupních stanic tu, která je nejblíže vašemu ubytování. Mezi nejznámější patří Alleghe ležící ve výšce 979 m.n.m. s velkým jezerem stejného jména. V Alleghe se nachází několik pěkných hotelů v blízkosti kabinové lanovky, která končí na vrcholku Pianini Pezzé (1470 m.n.m.), kde začíná malý lyžařský ráj s celkovou délkou sjezdových tratí téměř 80 km. Mezi klienty naší cestovní kanceláře je Civetta velmi oblíbenou destinací.

Pro náročné, začátečníky i příznivce nočního lyžování

Náročnější lyžaře uspokojí zdejší černé sjezdovky, zvlášť oblíbené je lyžování na trati vedoucí pod kabinovou lanovkou Pian del Crep, protože se na ní dá provozovat i noční lyžování. Začátečníci ocení lyžování s dostatkem prostoru na rozlehlých sjezdových tratích vystavených slunci.

Civetta - noční lyžování

Ve večerních hodinách začíná ožívat městečko Zoldo Alto, odkud vás kabinová lanovka Piani di Pezzé vyveze na vrcholek Crep di Pecol, kde na vás čeká skvělé noční lyžování. Můžete si vybírat ze tří osvětlených sjezdovek: první červená trať vede k sedačkové lanovce, u které se můžete občerstvit v horské hospůdce, další dvě sjezdovky vedou podél lanovky až dolů do Zolda. Napravo je pěkná červená trať pro méně náročné lyžování, nalevo náročnější černá trať. Nočního lyžování si můžete užít od úterý do soboty vždy od 19:00 do 23:00.

 

CIVETTA - hotel Orso Grigio ****

VYBAVENÍ HOTELU

recepce, wifi v hale, restaurace, bar, společenská místnost, lyžárna, parkoviště

VYBAVENÍ POKOJŮ

příslušenství, LCD televize, rádio, telefon, minibar, trezor, vysoušeč vlasů.

RELAXAČNÍ CENTRUM

vířivka, finská sauna, posilovna, turecká lázeň, relaxační zóna

VZDÁLENOST OD CENTRA

100 m Pescul

VZDÁLENOST OD SJEZDOVKY

100 m sjezdové tratě Civetta - Pescul, lanovka Pescul - Fertazza

VZDÁLENOST OD SKIBUSU

20 m od hotelu

STRAVOVÁNÍ

polopenze : snídaně - bufetové, večeře –servírované, výběr ze 2-3 menu, salátový bufet, dezert

 

skipas v ceně, polopenze, bus, wellness