Úvod » ZIMA 2017/2018 » Lyžování ve dvou státech na jeden skipas


        

Lyžování ve dvou státech na jeden skipas

16.-25.3.2018 (Itálie / Francie)

 

Cena:
10 900 Kč

La Rosiére lyžování

Individuální pobyt s vlastní dopravou ve středisku La Rosière.

La Rosière 1180–2650 m

La Rosière leží v těsné blízkosti nejvyšší hory Evropy Mont Blanc, na jižním svahu v oblasti Haute-Tarentaise, v nadmořské výšce 1850 m. Středisko tak nabízí výborné sněhové podmín­ky – lyžovat se zde dá až do konce dubna. Permanentka San Bernardo nabízí využití lyžařského areálu, který zahrnuje 150 km výborně udržovaných sjezdovek různých obtížností a růz­ných poloh. Jsou tu připraveny terény vhodné nejen pro lyža­ře, ale i pro snowboardisty, a nechybějí zde ani volné terény.

Vítáni jsou i ti nejmenší, méně zkušení lyžaři, kterým jsou k dis­pozici tři vleky pro začátečníky zdarma. K pestrosti místa přispí­vá propojenost s italským střediskem La Thuile a tedy možnost heliskiingu, jinak ve Francii zakázaném sportu. Odlety probíhají z průsmyku Col du Petit St Bernard. Zážitky lze nasbírat i při ji­ných aktivitách. Mezi ty nejsilnější by zcela jistě patřil paragliding, potápění pod ledem, jízda se psím spřežením a v neposlední řadě vyhlídkový let helikoptérou, který vám zprostředkuje pře­krásný a trošku jiný pohled na celé údolí Petit Saint Bernard a masiv Mont Blancu.

Místní speciality lze ochutnat v několika restauracích a barech, za zábavou lze zajít do nočního klubu, je zde možnost využít půjčovny a prodejny lyžařského vybavení, služeb lyžařské školy, okusit úchyty lezecké stěny, zajít do posilovny, do kina nebo nákupního centra a odpočinout si v sauně, vířivce, soláriu nebo na kosmetice.

 

La Rosiére mapa

 

Ubytování v La Rosière- privátní apartmány

Cena v Kč za osobu zahrnuje:

  • ubytování (7 nocí)
  • skipas San Bernardo (6 dní)