Úvod » LÉTO 2018 » Marbella Playa ****


        

Marbella Playa ****

Španělsko / Andalusie

 

Cena:
17 990 Kč

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Španělsko / Andalusie

Doprava: letecky

Strava: Polopenze

Termíny: Informace o termínech Vám rádi sdělíme v naší CK
 

Dítě do 15 let 8990 Kč letecky

Poloha:

Nevšední hotel přímo u široké písečné pláže je vystavěn v maursko-andaluském stylu. Jako mořská vlna je obklopen veselými barevnými domečky a palmovým hájem. Do centra elegantní Marbella či Puerto Banús se dostanete městským autobusem, který staví pár metrů od hotelu.

Hotel:

Splní sen o exotické dovolené přímo na břehu moře. Hoteloví hosté najdou osvěžení v některém z hotelových bazénů, romanticky se zasní v perličkové lázni a odpočinek naleznou na sluneční terase pod stínem vzrostlých palem. Hotel pořádá veselé animace ve dne v noci pro všechny bez rozdílu věku. Nejmenší mohou zavítat do kina s popcornem, navštívit školku vaření anebo stát se hvězdou cirkusového představení, a pro ty větší jsou připraveny kurzy aerobiku, stepování, ranní jóga či tematické párty. Předností hotelu je krásná písečná pláž s plážovým klubem a barem pod palmami.

Pokoj:

Komfortní prostorné klimatizované 2-lůžkové pokoje ve středomořských barvách (možnost 1-2 přistýlek) jsou s příslušenstvím, telefonem, TV/SAT, fénem, minibarem, trezorem (za poplatek) a terasou či balkonem. Pokoje se nacházejí jak v hlavní budově, tak v přilehlých bungalovech v krásné kvetoucí zahradě.

Stravování:

Polopenze formou bohatých švédských stolů. ALL INCLUSIVE za příplatek.
 
Cena zahrnuje:
leteckou přepravu Praha-Málaga a zpět, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), občerstvení na palubě, transfer letiště-hotel a zpět, ubytování, stravování, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK, DPH
 
Cena nezahrnuje:
doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den
 
 
Pro podrobnější informace o dopravě, taxách, poplatcích apod, prosím kontaktujte naší cestovní kancelář Ádr-tour.