Úvod » Poznávací zájezdy » Opera ve veronské Aréně a Gardské jezero


        

Opera ve veronské Aréně a Gardské jezero

Jedinečné shlédnutí opery

 

Cena:
5 990 Kč

Nejvelkolepější operní představení na světě v antické Aréně s až 350 pěvci, herci a komparsisty na jevišti pod širým letním italským nebem. Dva dny příjemného a osvěžujícího programu u jednoho z nejkrásnějších alpských jezer Lago di Garda, jehož jižní část se rozlévá do roviny a přináší překrásné koupání a jehož severní část je dramaticky vklíněna do skalních stěn hor (výjezd lanovkou), Čeká vás koupání, výlet do hor, plavba rychlými motorovými čluny kolem poloostrova Sirmione s největší římskou vilou severně od Říma a s horkým pramenem v jezeře či se Scaligerským hradem, kterým také na lodi proplujete. Malebná městečka, rybářské přístavy, hrady, pevnosti, citrusové háje, palmy a hory….

Odjezd přímo z Trutnova!

Doprava luxusním busem Casia

Bus Casia Bus Casia

Letošní představení:

1.termín – G. Verdi – Nabucco
2.termín – G.Verdi – Aida
3.termín – G.Bizet – Carmen

 

1. den: Odjezd z Prahy ve 22.00 hodin (ostatní místa s časovým odstupem).

2. den: Severní strana jezera Lago di Garda – Arco – letovisko Habsburků – městečko pod strmými vápencovými útesy, se středověkým hradem (jedna z nejkrásnějších středověkých pevností v Alpách), arboretum s exotickými a středomořskými rostlinami, palmová promenáda,…Riva del Garda – romantické městečko s kavárnami na břehu Gardského jezera, Malcesine u Gardského jezera se Scaligerským hradem a s otáčivou lanovkou na Monte Baldo (fantastické výhledy) nebo možnost koupání v jezeře. Dojezd na ubytování do 4* hotelu nedaleko Verony.

3. den: Po bufetové snídani dopoledne jižní strana jezera Lago di Garda – Sirmione – dlouhý poloostrov s překrásnými plážemi, horký pramen v jezeře či největší římská vila na sever od Říma, Scaligerský hrad, plavba rychlými motorovými čluny, koupání, relaxace. Alternativně výlet busem – Peschiera – jezerní pevnost a Lazise –rybářské městečko. V cca 14 hodin přejezd do Verony – prohlídka města a volno před operou. V cca 21 hodin – nejvelkolepější operní představení na světě v antické Aréně. Po skončení noční transfer do ČR.

4. den: Návrat do Prahy kolem poledne (ostatní místa s časovým odstupem).


Cena: 5.990 Kč

Termíny:

05.07. – 08.07. Nabucco
20.07. – 23.07. Aida
10.08. – 13.08    Carmen

 

Cena zahrnuje:

dopravu, 1 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou snídaní, vstupenku na představení (nečíslované sektory), služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky:

večeře 500 Kč
pokoj 1/1 1.200 Kč
kompletní pojištění Allianz 132 Kč, nad 70 let 264 Kč.


Více informací v naší CK Ádr-tour.