Úvod » LÉTO 2018 » Španělsko » Palmasol 3*PLUS Benalmáden


        

Palmasol 3*PLUS Benalmáden

Španělsko / Andalusie

 

Cena:
17 991 Kč

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Španělsko / Andalusie

Doprava: letecky

Strava: Polopenze

Termíny: Informace o termínech Vám rádi sdělíme v naší CK

Dítě do 13 let 7990 Kč letecky

Stravování:

Polopenze formou bohatých švédských stolů. ALL INCLUSIVE za příplatek (1. dítě má all inclusive zdarma).

Poloha:

Velmi pěkný hotel s příjemnou atmosférou a výjimečnou polohou se nachází nedaleko přístavu Puerto Marina, kterému se říká pro množství zátok Malé Benátky. Leží 200 m od krásné písečné pláže s přímořskou promenádou a pouhých 10 min od rybářské čtvrti La Carihuela se spoustou rybích restaurací, kde můžete ochutnat známé tapas.

Hotel:

Hosty potěší velký bazén s lagunou a oddělenou částí pro děti, rozlehlá sluneční terasa s lehátky, kde nechybí ani venkovní bar s lahodnými koktejly. To vše v krásné exotické zahradě s palmami, banánovníky a citrusovníky. K pohodové dovolené přispěje i celodenní animace a večerní tanec pro všechny.

Pokoj:

Velmi pěkné klimatizované 2-lůžkové pokoje (možnost 1-2 přistýlek) jsou s příslušenstvím, telefonem, fénem, TV/SAT, trezorem (za poplatek) a balkonem s výhledem na moře, na bazén nebo do okolí.

Cena zahrnuje:
leteckou přepravu Praha-Málaga a zpět, taxy all inclusive (letištní a bezpečnostní taxy včetně palivového příplatku), transfer letiště-hotel a zpět, ubytování, stravování, služby delegáta, uvítací koktejl, zákonné pojištění CK, DPH
 
Cena nezahrnuje:
doporučené komplexní cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den
 
 
Pro podrobnější informace o dopravě, taxách, poplatcích apod, prosím kontaktujte naší cestovní kancelář Ádr-tour.