Úvod » LÉTO 2019 » Slovinsko - MOŘSKÝ PARK LAGUNA


        

Slovinsko - MOŘSKÝ PARK LAGUNA

Relaxace u Jadranu 10. – 15.5. 2019

 

6 800 Kč
Cena:
6 400 Kč

Oblíbená destinace, 80 % klientů jezdí pravidelně. 4 plné dny volna a relaxace v areálu krytých mořských bazénů a vířivek postavených těsně u moře - plavete v bazénech s mořskou vodou teplou ca 30° C a koukáte na jachty a lodě na moři. do bazénů máte neomezený vstup po celé 4 dny, pouze sjíždíte hotelovým výtahem. Vyjdete z hotelu a do 15 - 20 minut pěší chůze po mořském nábřeží máte celou řadu atrakcí od míst, kde se točil film Účastníci zájezdu přes historické benátské město Piran po moderní a celoročně živé nejlepší slovinské přímořské letovisko s palmami, oleandry a olivovníky Portorož po velký jachtařský přístav Lucija a historickou salinu. V průběhu vašeho pobytu organizujeme pro zájemce lodní výlet do historického městečka Izola s vyhlídkou po celém slovinskémpobřeží a s přistavením lodi přímo před hotel. Hotel má 4*, snídaně i večeře jsou bohatý bufet. Opravdu skvělý odpočinek pro všechny generace.

Program zájezdu:

1.den: Odjezd z Prahy ve 21 hodin.
2. - 5. den:Vaše individuální relaxace v lázních Mořský park Laguna ve vašem luxusním hotelu na břehu Jadranu. 8 bazénů s mořskou vodou teplou až 30 C přímo na břehu moře. V průběhu pobytu můžete vyrazit sami či s naším průvodcem do Pirana či Portorože, možný lodní výlet.
6. den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách.

 

Hotel 4* Histrion 6.400 Kč místo 6.800 Kč (Balkony  na pokojích)

Hotel 3* Ville Park 5.500 Kč (hned vedle Histrionu, součást areálu) – jedinečná cena

 

LUXUSNÍ AUTOBUSY SETRA

- linka Trutnov- Jaroměř – Hradec K rálové –Pardubice- Poděbrady – Praha –Benešov – Tábor – České Budějovice

 

3 x nocleh v hotelu dané kategorie přímo u moře

3 x bufetová polopenze –snídaně i večeře v hotelu 4*

4denní vstupy do Laguny (Histrion přímý vstup hotelem)

Fakultativní výlety: Na zmrzlinu do Poreče, zahrady a zámek Miramare s Terstem, Koper, lodí podél slovinského pobřeží s Izolou