Úvod » Jednodenní zájezdy a muzikály » MUZEUM HRAČEK a POLABSKÉ VÁNOČNÍ TRHY


        

MUZEUM HRAČEK a POLABSKÉ VÁNOČNÍ TRHY

Benátky n/Jizerou, Výstaviště Lysá nad Labem, sobota 18. 12. 2021

 

Cena:
550 Kč

Pojeďte s námi v sobotu 18. 12. 2021 zavzpomínat na hračky našich předků a využít příležitosti k předvánočním nákupům pod jednou střechou. 

 

MUZEUM HRAČEK

Uvidíte největší sbírku historických hraček v České republice. Specialitou jsou malé pokojíčky pro panenky a domečky z let kolem roku 1910 zařízené do těch nejmenších podrobností. K potěšení oka jsou také sbírky nejrůznějších hraček z let 1860­ - 1945 z Evropy, USA a mnoho hraček z Japonska. Shlédnout u nás můžete dřevěná i plechová autíčka, vláčky, koňská  spřežení, parní stroje a snad i jednu málo vídanou hračku - kolotoč  a bohatě zdobené točící se ruské kolo 1,5 m vysoké. Jsou zde vystaveny panenky všech druhů i velikostí. A mnoho dalšího!

 

ZLATÉ TRHY 17. - 19.12. 2021

Polabské vánoční trhy v Lysé nad Labem si za dobu své existence - v roce 2021 se uskuteční již 26. ročník, vybudovaly pověst jedněch z nejlepších předvánočních prodejních akcí v republice. Vzhledem k tomu, že není vybíráno vstupné, není možné říci přesné číslo návštěvnosti, ale odhady říkají, že je navštíví kolem čtyřiceti až padesáti tisíc lidí.

1. ročník prodejní výstavy dárků a služeb pro čtyřnohé mazlíčky
Akce probíhá souběžně s Polabskými vánočními trhy.

Otevřeno je od 9 do 17 hodin, vstup na vánoční trhy je ZDARMA.

Odjezd z Trutnova v 8h.

Více info v naší CK.