NOVINKY

arr3Čas vánoční v Praze a komedie Hra, která se zvrtlaTradiční zájezd do předvánoční Prahy a s úsměvem v Divadle Bez zábradlí od 15 h na komedii ...

KONTAKTY

CK Ádrtour
Palackého 84
541 01 Trutnov
tel: +420 499 815 568
adrtour@adrtour.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Společná tisková zpráva asociací cestovních kanceláří České republiky zákazníkům

Současná situace na trhu cestovního ruchu v České republice je v důsledku krizové situace COVID-19 také krizová... Jsme všichni, cestovní kanceláře i jejich zákazníci, v mimořádné situaci, kterou bohužel nikdo neočekával a která nemá v české ani evropské legislativě žádnou oporu. Totožná situace je, jak víme, ve všech ostatních státech EU. 

Cestovní kanceláře v České republice zaplatily zálohy na zájezdy jejich klientů do zahraničí na sezonu 2020 do okamžiku startu krize COVID-19 ve výši 2,9 miliardy Kč. Další stovky milionů byly vyplaceny na zálohách dopravcům. Žádný z příjemců záloh v současné bezprecedentní situaci cestovním kancelářím obdržené platby nevrátí. Budou se muset vyčerpat formou zálohovaných služeb.  To však v tuto chvíli není možné.. 

Zákazníci cestovních kanceláří mají obavy o své prostředky, zaplacené na zálohách a vyžadují jejich okamžitou refundaci. To však z výše uvedených důvodů není možné, ale ani nutné. Cestovní kanceláře nabízejí legální možnost využití poukazů na posunutí zálohovaných zájezdů v čase či destinaci, které jsou, stejně jako zájezdy, plně pojištěny proti případné insolvenci cestovní kanceláře.  

Dále společně intenzivně jednáme s vládou o nejlepším možném legálním řešení nastalé situace a jsme přesvědčeni, že se nám najít řešení podaří. Prosíme nechte nám trochu času, vyřešíme to. Naším prvotním zájmem je spokojenost našich zákazníků. Bez zákazníků naše činnost nemá smysl.   


Děkujeme, 

PRAHA 27. března 2020 

ASOCIACE CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ ČESKÉ REPUBLIKY + ASOCIACE ČESKÝCH CESTOVNÍCH KANCELÁŘÍ A  AGENTUR

Zdroj: Společná tisková zpráva asociací cestovních kanceláří České republiky zákazníkům

 

Čas vánoční v Praze a komedie Hra, která se zvrtla

Čas vánoční v Praze a komedie Hra, která se zvrtla

Zámky na Orlici

Zámky na Orlici

 

Cestovní kancelář Ádr-tour Trutnov

pořádá a nabízí zájezdy za zdravím, odpočinkem a krásou.

Obchodní zastoupení partnerů. Např. Monatour, Kovotour, Blue-Style, Krasim tour, Nev-Dama, Inex, Mayer&Crous, Firo-tour, Diana Group a jiné.

Po objednání zájezdu na adrese adrtour@adrtour.cz obdržíte speciální bonus.
Napište nám!


Nabízíme vám atraktivní jednodenní, víkendové a poznávací zájezdy, prověřené tipy na ubytování, pomůžeme vám vybrat letní či zimní dovolenou.

Máte pejska? Vybereme pro vás takovou dovolenou, abyste se spolu se svým psím kamarádem mohli vydat na báječnou dovolenou k moři nebo v Česku. V nabídce naleznete také zájezdy pro seniory 55+.

CK Ádr-tour již mnoho let spolupracuje s významnými cestovními kancelářemi.

Z nabídky zájezdů vybíráme:

Tradiční zájezd do předvánoční Prahy a s úsměvem v Divadle Bez zábradlí od 15 h na komedii „Hra, která se zvrtla“ Popis této mysteriózní komedie se dá jen těžko vyjádřit slovy, neboť je to smršť nepředvídatelných situací, se kterými se herci pokoušejí vyrovnat zoufalou snahou dovést představení do konce. Hrají: Dana Morávková / Anežka Rusevová, Nikol Kouklová, Karel Heřmánek ml., Josef Carda /
Cena 1 250 Kč

Čas vánoční v Praze + komedie "Hra, která se zvrtla"


Itálie - Bibione, Caorle, Lignano
JEDNODENNÍ KOUPÁNÍ U MOŘE S ODJEZDEM Z TRUTNOVA
31.7. – 2.8.2020      Bibione 7.8. – 9.8.2020        Bibione 14.8. – 16.8.2020    Caorle 28.8. – 30.8.2020   Lignano Cena: 1.300 Kč  Doprava autobusem• luxusní bus s klimatizací a WC• lze zakoupit nápoje, pivo, káva, čaj Odjezd vždy v pátek v 16.00 hod. z Trutnova od vlakového nádraží.
Cena 1 300 Kč

Itálie - Bibione, Caorle, Lignano


RELAX POBYT V LÁZNÍCH PODĚBRADY
7.-12.9. a 14.-19.9.2020 - ZMĚNA TERMÍNU
ZMĚNA!Lázně Poděbrady se přesouvají na září:   I. turnus 7. - 12. 9. 2020 /Jana Ebenová/   II.turnus  14. - 19. 9. 2020 /Líba Fischerová/, ostatní zájezdy zůstávají.   doprava lux busem společnosti Casia odjezd z Trutnova od vlakového nádraži, nástup možný po trase ubytování Hotel Bellevue Tlapák 4* – nejkrásnější hotel na kolonádě strava polopenze lázeňské procedury Program: lázeňské kulturní a
Cena 7 800 Kč

RELAX POBYT V LÁZNÍCH  PODĚBRADY


den zámek Častolovice - 220 druhů staromódních růží, v r. 1992 zámek vrácen současné majitelce Dianě Sternergové, mini zoo, růžová zahrada Kostelec - empírový zámek, patřící rodině Kinských, rozsáhlý anglický park Litice - státní hrad ubytování v hotelu, večeře den po snídani Muzeum krajky Vamberk Potštejn - zámek + hrad, kombinace anglického parku a francouzské zahrady
Cena 1 300 Kč

Zámky na Orlici - dvoudenní zájezd