Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

       

Úvod » Poznávací zájezdy » Holandsko - KVĚTINOVÉ KORZO


        

Holandsko - KVĚTINOVÉ KORZO

21. 4. - 25. 4. 2023

 

Cena:
8 990 Kč

Orientační program

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd přes SRN.

2. den: V ranních hodinách návštěva květinového parku KEUKENHOF - uvidíte překrásná jezírka a potůčky, tematické zahrady a výstavy v pavilonech. Kromě nekonečných lánů tulipánů zde uvidíte především begonie, mečíky, chryzantémy, jiřiny, růže a také exotické rostliny. Květinové korzo - velkolepý průvod alegorických vozů vytvořených z tisíců řezaných květů. Původně se jednalo pouze o prezentaci konce jarní květinové sezóny. Dnes patří tato slavnost k tomu nejkrásnějšímu, co můžete v Holandsku spatřit. Květinové korzo začíná ráno v Noordwijku a pokračuje celý den až do Haarleemu, kde večer končí. Odjezd na ubytování, nocleh. 

3. den: Po snídani odjezd do VOLENDAMU - krátká prohlídka rybářského městečka. Přejezd na návštěvu skanzenu ZAANSEE SCHANS s větrnými mlýny, typickými holandskými domy. Návštěva sýrárny a výrobny dřeváků, spojená  s informací o výrobě holandského sýra a dřeváků. Odpoledne krátká zastávka v NAARDENU - působišti Jana Amose Komenského. Nocleh.

4. den: Po snídani odjezd do AMSTERDAMU – tzv "Benátky severu".  Procházka městem, při které uvidíte např. Královský palác, náměstí Dam, typické červené uličky,... Krátce se zastavíte také na květinovém trhu.  Máte možnost individuální prohlídky muzeí a obrazáren dle vlastního výběru (Vincent van Gogh, Madame Tousseau, Říšské muzeum – díla Rembranta van Rinja, ...). Dle zájmu je možná projížďka lodí  po grachtech. V pozdních nočních hodinách odjezd do ČR.

5. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.


Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování se snídaní, průvodce.

Cena nezahrnuje: komplexní pojištění á 180,-Kč + možnost připojištění covid (karanténa v místě dovolené) á 195,-Kč; vstupy, loďky, jízdenky (doporučujeme cca 70 EUR). Keukenhof 500,-Kč/os. (nutné objednat již při sepsání smlouvy, na místě není možné vstupné zakoupit). Jednolůžkový pokoj 3490,-Kč. 

Ubytování: 2x v hotelu nebo v penzionu, 2L pokoje (3L pokoj na vyžádání). 

Odjezd z Truntova.