Úvod » Cestování pro seniory 55+ » JÓGA NA SICÍLII - TÝDEN CVIČENÍ U MOŘE
Vydejte se s námi cvičit jógu na aktivní zájezd na italskou Sicílii! Toužíte-li udělat něco pro sebe, jóga je zajisté tím pravým spojencem.
Vrací nám zdraví, ohebnost, vnitřní klid a radost ze života. A co teprve v kombinaci s tak kouzelným místem jako je Sicílie, která je plná památek UNESCO, nádherných městeček a přírodních krás! Týden cvičení u moře pod vedením naší zkušené lektorky si jistě báječně užijete.
Cvičení jógy bude během vašeho zájezdu probíhat ve dvou blocích. Dopolední lekce jsou zaměřené na protažení, pozvolné rozcvičování zatuhlých míst v těle a na celkové rozproudění a zvýšení energie. Lekce budou koncipovány podle fyzických možností všech členů skupiny. Každý cvičí jen podle svých momentálních možností.
Podvečerní lekce plynou v pozvolném tempu, které má navodit zklidnění organismu s maximálním přínosem pro vaše zdraví a pohodu.
VLIV JÓGY NA NAŠE ZDRAVÍ
Jóga nabízí pohodu nejen tělesnou, ale i duševní. Odbourává chronický stres a učí jak správně relaxovat, zvládat emoce a čerpat životní energii.
Pravidelné cvičení pak navíc vyrovnává svalové dysbalance, obnovuje přirozenou pružnost páteře a zlepšuje celkovou flexibilitu těla. Velkým plusem jógy je schopnost ulevovat od bolesti a snižovat riziko fyzického poranění při sportu a jiné zátěži.
Doporučujeme si vzít s sebou pohodlné a prodyšné oblečení na cvičení (šortky, legíny, tričko, nátělník a mikinu na relaxaci), podložku na cvičení, větší šál (pareo), nebo tenkou deku, lahev na vodu a ručník. Změna hotelu vyhrazena.